Adaptico
Zadzwoń +48 506 250 784

Bezpieczeństwo w magazynie

Bezpieczeństwo w magazynie jest kluczowe dla ochrony zdrowia i życia pracowników oraz zapewnienia sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa logistycznego. Termin „bezpieczny magazyn” jest bezpośrednio powiązany z odpowiednio przeszkolonym z zakresu BHP personelem, jak również z właściwym oznakowaniem magazynu i stosowaniem nowoczesnych technologii.

W stałej ofercie Adaptico można znaleźć wiele produktów zwiększających bezpieczeństwo w magazynie. Wśród nich są m.in. czujniki ruchu i kamery, które monitorują obszar magazynu i mogą automatycznie sygnalizować niebezpieczne sytuacje. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze systemy BHP do magazynu. Nasi specjaliści są gotowi pomóc Państwu w doborze odpowiedniego rozwiązania do powierzchni hali magazynowej, przepisów dotyczących BHP w magazynie oraz Państwa oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu!Blog

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.