Adaptico
Zadzwoń +48 506 250 784

O nas

Lider w zakresie bezpieczeństwa!

Kiedy mowa o bezpieczeństwie w zakładach produkcyjnych i magazynach, kluczową rolę odgrywa odpowiedni wybór technologii i partnera, który pomoże w jej odpowiednim wdrożeniu. W tym obszarze jesteśmy liderem w Polsce i jednocześnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm w Europie Środkowo-Wschodniej.

Adaptico - eksperci od BHP

Adaptico to marka z tradycjami. Z powodzeniem działamy na rynku technologii BHP od 1996 roku, specjalizując się w dostarczaniu produktów służących zapewnieniu bezpieczeństwa w wielu różnych branżach. Nasz asortyment obejmuje profesjonalne rozwiązania technologiczne, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują m.in.:

Dbamy o bezpieczeństwo pracowników naszych Klientów, dostarczając technologie, które chronią przed wypadkami w miejscach pracy, głównie w takich jak: magazyny, hale produkcyjne, porty, place budowy czy zakłady przemysłowe.

Globalne partnerstwa i profesjonalne doradztwo

W świecie, gdzie technologia rozwija się w zawrotnym tempie, nawiązanie solidnych i trwałych relacji z czołowymi światowymi producentami technologii BHP to klucz do sukcesu. Nasza współpraca z globalnymi gigantami branży BHP pozwala nam nie tylko na dostęp do najnowszych rozwiązań, ale również na ich zastosowanie w projektach o często bardzo skomplikowanym i unikalnym w skali świata charakterze. Dzięki temu możemy z czystym sumieniem zaproponować polskim przedsiębiorstwom technologie, które sprawdziły się w najbardziej wymagających warunkach.

Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo to indywidualny i unikatowy podmiot. Dlatego zespół naszych ekspertów, stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach na całym świecie. Dzięki aktualnej wiedzy i nabytemu doświadczeniu, nasze doradztwo oparte jest na globalnych standardach i każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Tym samym mają Państwo pewność, że zaproponowane rozwiązania przełożą się zarówno na wzrost bezpieczeństwa pracowników, usprawnienie procesów logistycznych i oszczędności z tym związane. 

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli więc szukają Państwo sprawdzonych i skutecznych rozwiązań BHP dla swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu z nami! Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także wsparcie w zakresie doboru odpowiednich technologii oraz wdrożenie ich w Państwa przedsiębiorstwie.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.