Adaptico
Zadzwoń +48 506 250 784

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanego przez nas sprzętu i chcesz nawiązać z nami współpracę - skontaktuj się z nami. Dla Twojej wygody udostępniamy zarówno formularz kontaktowy, e-mail oraz numer telefonu!

Kontakt z dystrybutorem narzędzi i systemów gwarantujących bezpieczeństwo w Twoim miejscu pracy (zakładzie produkcyjnym, magazynie i innych obiektach przemysłowych)


Adaptico

ul. Przemysłowa 10
40-020 Katowice
PL9542792700


Telefon

+48 506 250 784


E-mail

biuro@adaptico.pl  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy biuro@adaptico.pl lub do najbliższego biura Adaptico Piotr Caputa z siedzibą w Katowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Adaptico Piotr Caputa. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adaptico Piotr Caputa z siedzibą w Katowicach. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.